09124464920 - 02155317489

مصالح شیروانی ارزان

10 / 10
از 3 کاربر

افراد در اجرای سقف های شیرونی از مصالح مختلفی استفاده می کنند و همواره به دنبال خرید مصالح شیروانی ارزان و با کیفیت می باشند. سقف های شیروانی از پر طرفدار ترین مدل سقف ها بوده که زیبایی و جذابیت بسیار زیادی دارد و امروزه به آن توجه ویژه ای شده است و افراد به منظور پوشش دهی ویلا و سایر ساختمان ها از آن استفاده می کنند. سقف شیروانی برای انواع ویلا ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای شیروانی امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است. این سقف ها بسیار زیبا و کاربردی می باشند. 

قیمت مصالح شیروانی به مصالح مورد استفاده برای نوع سقف بستگی دارد و همچنین به میزان مصالح مورد استفاده بر اساس مساحت سقف نیز در ارتباط است. هر یک از انواع سقف های شیروانی به شکل های نسبتا متفاوتی اجرا می شوند که به مصالح متفاوتی نیاز دارند. به همین جهت قیمت مصالح نیز برای هر اجرا متفاوت می باشد. به طور کلی هر چه سقف دارای طراحی ساده تر باشد در نتیجه هزینه ی اجرای آن کمتر خواهد بود. آراز سقف با عرضه ی مستقیم مصالح شیروانی توانسته قیمت های مناسبی را در نظر گیرد بنابراین اگر شما هم می خواهید مصالح شیروانی ارزان و با کیفیت را تهیه کنید ، سفارش خود را ثبت نمایید و یا با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

انواع مصالح شیروانی ارزان

همان طور که می دانیم سقف های شیروانی با استفاده از متریال مختلفی اجرا شده و روش های اجرای متفاوتی دارد. از انواع مصالح شیروانی ارزان می توان ورق گالوانیزه ، تایل دکرا، شینگل، سفال، آردواز، آندولین، pvc و... را نام برد که برای اجرای انواع سقف ها مورد اسفاده قرار می گیرد. یکی از انواع مصالح شیروانی ارزان ، ورق شیروانی گالوانیزه است. هر یک از این مصالح دارای ویژگی های مختلفی می باشد که پیش از اجرا باید مورد بررسی قرار گیرد و به همین دلیل باید اطلاعات لازم را درباره ی اجرای سقف شیروانی بدست آورید.

قیمت سقف شیروانی

قیمت اجرای سقف شیروانی با توجه به مصالح مورد استفاده در نظر گرفته می شود. بنابراین افراد در ابتدا باید نوع و مدل سقف شیروانی مورد نظرشان را انتخاب کنند و سپس با توجه به میزان استفاده از مصالح براورد قیمت را انجام دهند. همچنین در اجرای سقف شیروانی ، دستمزد اجرا نیز مهم است. به صورت کلی اگر بتوان مصالح شیروانی ارزان تر را خریداری کرد ، در نهایت اجرای شیروانی با هزینه ی بسیار مناسبی انجام خواهد شد. برای خرید مصالح شیروانی ارزان سفارش خود را به آراز سقف ارائه دهید. این مجموعه معتبر سال ها در بخش فروش مصالح شیروانی ارزان فعالیت داشته و به دلیل این که خود مجری و طراح سقف های شیروانی است ، مصالح را به صورت مستقیم به دست شما می رساند و می تواند مشاوره های لازم را در این زمینه به شما بدهد.

سقف شیروانی معمولا در مناطقی که بارش برف و باران زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد زیر کاربرد بسیار خوبی دارد اما این سقف های قابلیت اجرایی در مناطق دیگر را هم دارد به همین جهت در بسیاری از شهر ها برای سقف ویلا ها ، از سقف های شیب دار استفاده می شود. در صورتی که شیب شیروانی کمتر باشد نیاز بیشتری به عایق بندی داریم و اگر سقف در جهت های مختلف دارای شیب باشد به همپوشانی و درز بندی بیشتر نیاز است. سقف از مهم ترین قسمت های یک ساختمان را تشکیل می دهد و باید به آن توجه ویژه ای داشته بشید به همین جهت باید حتما از مصالح با کیفیت استفاده کنید. استفاده از مصالح با کیفیت باعث می شود که در بلند مدت ، مصالح سقف دچار خرابی و تغییر شکل نگردد پس باید خرید مصالح شیروانی ارزان و با کیفیت را از مرکز معتبر و قابل اطمینانی انجام دهید.

فروش مصالح شیروانی ارزان

فروش مصالح شیروانی ارزان توسط آراز سقف انجام می گیرد و برای خرید می توانید از سایت اقدام نمایید. امروزه فروش مصالح شیروانی بسیار افزایش پیدا کرده است اما مراکز مختلف ، قیمت های متفاوتی را برای عرضه ی این مصالح در نظر می گیرند و فقط مراکزی که پخش مصالح را دارند با قیمت ارزان تری، آن را به شما ارائه می کنند. مرکز آراز سقف انواع مصالح شیروانی ارزان را به صورت مستقیم پخش می کند بنابراین شما با خرید مصالح شیروانی ارزان از آراز سقف می توانید سقف شیروانی را با کمترین هزینه اجرا نمایید.

مصالح زیرسازی شیروانی ارزان

آراز سقف به تهیه و توزیع مصالح شیروانی ارزان می پردازد و انواع مصالح درجه یک را به دست مشتریانش می رساند. زیرسازی سقف های شیروانی با توجه به نوع آن در نظر گرفته می شود و هر یک از سقف ها دارای زیرسازی متفاوتی می باشند. سقف های شیبدار در انواع یک طرفه، دو طرفه، چند طرفه با درجات مختلف می باشند بنابراین هر یک از این سقف ها نیاز به مصالح مختلفی دارند. همچنین زیرسازی شیروانی برای مناطق بارانی و سایر مناطق به شکل متفاوتی اجرا می گردد. در زیرسازی سقف شیبدار اسکلت بندی انجام شده و در صورت نیاز بتون ریزی بر روی آن انجام می گردد. اسکلت سقف های شیبدار برای مناطق مختلف، به شکل متفاوتی در نظر گرفته می شود. معمولا از فولاد و فلزات برای کلاف بندی و اسکلت سقف های شیروانی استفاده می شود و در برخی از موارد از چوب نیز بهره می برند. مصالح شیروانی ارزان توسط آراز سقف عرضه می گردد و می توانید خرید انواع مصالح را از این مجموعه معتبر انجام دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :