09124464920 - 02155317489

اجرای شیروانی تراس

9 / 10
از 6 کاربر

تراس ها به خصوص تراس های بزرگ در خانه های ویلایی مکان خوبی برای نشیمنگاه موقت محسوب میشوند و در فصول معتدل و گرم سال مورد توجه ساکنین قرار میگیرند. شیروانی تراس این امکان را ایجاد میکند تا در هوای بارانی نیز بتوان از تراس استفاده نمود. با اجرای شیروانی تراس شما هم میتوانید این مکان با صفا را به یک نشیمنگاه خوب و دوست داشتنی تبدیل کرده بدون آنکه باران و برف و البته آفتاب مزاحمتی را برای شما بوجود آورند. اجرای شیروانی تراس در اشکال و طرح های مختلفی انجام میشود که این طرح و اشکال نسبت به تقاضای مشتری متفاوت خواهد بود اما نکته مشترکی که در اجرای تمامی شیروانی ها توسط آراز سقف مد نظر قرار میگیرد و باعث استحکام هر چه بیشتر سازه میشود ساخت خرپا برای شیروانی میباشد. از متریال های گوناگونی برای اجرای شیروانی استفاده میشود که از تنوع بالایی برخوردار هستند و از جمله این متریال ها میتوان به آردواز، پرچین، دکرا، طرح سفال، آندولین، کرکره، شادولاین و ذوزنقه ای اشاره نمود.

ساخت شیروانی تراس

در ساخت شیروانی تراس هر مجموعه و سازنده ای ممکن است از روش های متفاوتی استفاده کند اما آراز سقف برای ساخت این شیروانی ها از اصولی ترین روش ها که در دنیا شناخته شده و تایید شده هستند بهره میبرد. کارشناسان آراز سقف برای ساخت شیروانی تراس ابتدا خرپایی را بر روی ستون ها نصب کرده و سپس برای اتصال این خرپاها از روش آهن کشی استفاده میشود که اتصال بسیار محکمی را بوجود می اورند. در آهن کشی نوعی ورق با نام ورق آردواز مورد استفاده قرار میگیرد که در زمره بهترین و با کیفیت ترین ورق ها قرار دارد. پشم و شیشه و سنگ از متریال های پرکاربرد توسط این مجموعه برای عایق بندی شیروانی تراس هستند و اجازه عبور باران و برف را از خود به صفر میرسانند. در قسمت زیرین شیروانی تراس از نمای زیبایی استفاده میشود تا جلوه ظاهری خوب و ایده آلی پیدا کند. اگر شما هم قصد دارید تا تراس منزل و یا ویلای خود را با شیروانی مسقف کنید میتوانید از کارشناسان آراز سقف مشاوره ای را دریافت نمایید.

 اجرای شیروانی تراس

آراز سقف از مجموعه های با سابقه و با تجربه در زمینه اجرای سقف در انواع مختلف و همچنین  اجرای شیروانی تراس  میباشد که تا کنون پروژه های زیادی را نیز به انجام رسانده است که در تمامی پروژه ها نیز توانسته با بکارگیری از بهترین متریال ها و همچنین بهره مندی از پرسنل مجرب رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

تراس بخصوص تراس های بزرگ مکان بسیار خوبی را برای یک دور همی و یا شب نشینی ایجاد میکنند که از همین رو باید بصورت مسقف ساخته شوند تا بتوان نهایت استفاده را از این بخش برده و زمان بیشتری را در آن سپری نمود. اجرای شیروانی تراس کاملا ضروری میباشد و اگر قصد دارید تا تراس ها در برابر بارندگی کاملا مقاوم شوند باید از شیروانی برای مسقف کردن آنها استفاده نمود. اجرای شیروانی تراس میتواند این مزیت را بخصوص برای مناطق شمالی کشور بوجود آورد تا سقف تراس از گزند باران و برف که میتواند مشکلات زیادی را برای سقف ایجاد کند محافطت کرده و اجازه ورود آب به داخل سقف را ندهد.

اجرای شیروانی تراس با بهترین و با کیفیت ترین متریال ها

بسیار مهم است که اجرای شیروانی تراس با متریال هایی انجام شود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند زیرا عدم کیفیت متریال و همچنین اتصالات امکان از بین رفتن و پوسیدگی سقف را نیز به همراه خواهد داشت. باد و باران و همچنین سرما و گرما هر یک میتوانند در از بین رفتن سقف نقش داشته باشند که از این رو اگر متریال ها هر یک از کیفیت بالایی برخوردار باشند در نتیجه مشکلی نیز ایجاد نخواهد شد و میتوان تا سالها از آنها استفاده نمود.

در میان ورق های به کار رفته برای اجرای شیروانی تراس بهترین و مناسب ترین نوع ورقی که میتوان به کار برد ورق آردواز میباشد که این ورق در مقایسه با دیگر ورق ها از کیفیت بالاتری برخوردار میباشد و  میتواند در برابر عوامل فرسایش زا به خوبی مقاومت کند. همچنین برای اجرای شیروانی تراس باید از پشم شیشه و سنگ بمنظور آب بندی استفاده شود تا از هدر رفت انرژی نیز تا حد زیادی جلوگیری شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :