09124464920 - 02155317489

اجرای سقف دکرا

10 / 10
از 4 کاربر

اجرای سقف دکرا از جمله سقف هایی هستند که بسیار جذاب بوده و مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است. از سقف های شیبدار برای مناطقی که بارش باران زیاد است استفاده می شود همچنین در مناطق دیگر نیز شاهد رشد روز افزون ویلا ها و استفاده از سقف های شیبدار هستیم. تایل دکرا یکی از انواع مقاوم ترین متریالی است که برای اجرای سقف شیبدار از آن استفاده می شود. این نوع از پوشش های سقف های شیبدار زیبایی بسیار زیادی داشته و در رنگ ها مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق ها بهترین گزینه برای پوشش دهی سقف های شیب دار می باشند. ورق های دکرا از جنس های مختلف مانند گالوالیوم، آلیاژ مس، رزین دو میکرونی، سنگریزه طبیعی و... تشکیل شده است. فروش تایل دکرا امروزه بسیار پر رونق بوده و از این مصالح برای اجرای انواع سقف های شیروانی استفاده می شود.

همان طور که می دانیم برای اجرای سقف های شیبدار از متریال مختلف استفاده شده و مصالح در جهت کاربرد هر چه بهتر انتخاب می شود. مصالح مختلف شامل اجرا های متفاوتی می باشند و باید در ابتدا تمام موارد برای اجرای هر یک از سقف های شیروانی در نظر گرفته شود. هر یک از مصالح دارای قیمت های مختلفی هستند و یافتن مرکزی که بتواند مصالح ارزان را به شما عرضه کند ، بسیار مهم می باشد. آراز سقف به هت این که خود مجری و طراح سقف های شیبدار است ، بهترین مصالح را مورد استفاده قرار داده و فروش مصالح مختلف برای اجرای شیروانی را ارائه می کند.

ورق دکرا در اجرای سقف دکرا از استحکام بالایی برخوردار است و یکی از مهم ترین انتخاب ها برای اجرای انواع سقف های شیبدار می باشد. اجرای تایل دکرا برای سقف ویلا ها، آلاچیق ها، سردرب و ... استفاده می شود. تایل دکرا از چندین لایه تشکیل شده است که ورق دکرا اصلی ترین لایه را تشکیل می دهد. لایه های تشکیل دهنده ی دکرا عبارتند از:

لایه پایه ای: موجب چسبندگی و ماندگاری سنگ ریزه ها بر روی تایل دکرا می شود.

سنگریزه: که استفاده از آن به منظور جلوگیری از صدای باران و تگرگ می باشد.

لعاب: وجود لعاب بر روی ورق دکرا موجب درخشندگی سطح آن خواهد شد و مانعی برای عدم ورود گرد و غبار به داخل سنگ ریزه ها می باشد.

مزایای تایل دکرا

  • نصب سریع
  • مقاومت تایل کرا در برابر زنگ زدگی و خوردگی
  • مقاومت ورق دکرا در مقابل حرارت و آتش سوزی
  • استفاده از اجرای سقف دکرا  به عنوان عایق رطوبتی
  • رنگ بندی متنوع و ثبات رنگی
  • زیبایی تایل دکرا
  • انعطاف پذیری در اجرای سقف دکرا  به صوت متنوع
  • آب بندی کامل ورق دکرا

              و...

اجرای سقف دکرا سنگ ریزه ای

اجرای سقف دکرا سنگ ریزه ای برای انواع سقف های شیب دار مورد استفاده قرار می گیرد و تایل دکرا دارای زیبایی بسیار زیادی است بنابراین برای اجرای انواع سقف ها و شیروانی می توانید از ورق دکرا بهره ببرید. فروش تایل دکرا امروزه بسیار افزایش پیدا کرده است و افراد برای اجرای ویلا از آن به عنوان متریال سقف بهره می برند، بنابراین برای خرید تایل های دکرا و سایر مصالح شیروانی ، سفارش خود را ثبت نمایید.

اجرای سقف دکرا در مناطق شمالی کشور بسیار مشاهده می گردد همچنین امروزه در اطراف شهر ها نیز اجرای سقف دکرا  بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع سقف پوشش دهی کاملی را ایجاد کرده و از ورود رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می کند. آراز سقف یکی از مراکز ارائه دهنده ی خدمات اجرای سقف دکرا در کشورمان است که خدماتی با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به شما ارائه می کند.

تایل های دکرا در برابر شرایط جوی بسیار مقاوم هستند و همچنین در برابر آتش سوزی مقاومت لازم را دارند. ورق دکرا نصب آسانی داشته و در برابر طوفان ، مستحکم می باشد بنابراین فروش تایل دکرا توسط مراکز مختلفی همچون آراز سقف انجام گرفته و برای اجرای شیروانی از این متریال استفاده ی زیادی را مشاهده می کنیم.

زیرسازی ورق دکرا

در اجرای سقف دکرا ، باید ابتدا زیرسازی انجام شود و زیرسازی تایل دکرا با استفاده از خرپاسازی و آهن کشی انجام می شود همچنین از چوب نیز برای شاسی کشی و تیر ریزی استفاده می گردد. به دلیل این که ورق های دکرا پوشش دهی عالی دارند، در شیب های کم نیز قابلیت اجرایی دارند. زیرسازی برای انواع سقف های شیبدار به شکل متفاوتی انجام می شود همچنین منطقه ی مورد نظر برای اجرای سقف نیز تاثیرات بالایی در روش و متریال زیرسازی دارد. به همین جهت داشتن اطلاعات مناسب درباره ی نحوه ی اجرا و متریال مورد نیاز برای سقف های شیبدار ، لازمه ی اجرا بوده و اگر شما این اطلاعات را در اختیار ندارید ، برای دریافت مشاوره و خرید مصالح از جمله تایل دکرا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. آراز سقف فروش مستقیم انواع مصالح شیروانی را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ارائه می کند.

دکرا با توجه به این که اولین برند وارداتی در ورق های دکرا می باشد به همین جهت قیمت بالاتری نسبت به ورق های سنگریزه ای دیگر دارد. تایل دکرا در انواع مختلف از نیوزلند به ایران وارد شده و این کشور یکی از تولد کنندگان خلاق در این عرصه می باشد. همچنین از کشور های کره و کانادا نیز تایل دکرا به کشورمان وارد می گردد و فروش تایل دکرا توسط مجموعه های تخصصی در این زمینه همچون آراز سقف صورت می گیرد. این مجموعه انواع مصالح سقف های شیروانی را با بالاترین درجه کیفی به شما عرضه می کند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :