09124464920 - 02155317489

آلاچیق فلزی

10 / 10
از 2 کاربر

آلاچیق فلزی- فروشگاه مصالح شیروانی و آردواز 09124464920

ورق طرح سفال، ورق شیروانی، ایرانیت

فروش محصولات شیروانی و آردواز در سراسر کسور به همراه نصب سقف شیروانی در سراسر کشور به صورت حضوری و آنلاین توسط آراز سقف

معرفی انواع مصالح شیروانی توسط آراز سقف

ورق طرح سفال، ورق گالوانیزه، ورق کرکره، ورق ذوزنقه، ورق پرچین، ورق بام تایل، ورق آنوویلا، ورق دکرا، ورق طرح سفال ژنوا، ورق طرح سفال جنوا، در طرح ها و رنگ های مختلف کوره ای می باشد و عرض ورق ها یک متر و یک مترو بیست سانت و طول دلخواه تولید می گردد.

عنوان عایق سقف شیروانی، پشم سنگ، پشم شیشه، فوم، کارتن پلاست، می باشد

آلاچیق فلزی طرح متفاوتی از یک بنا می باشد که بنای اصلی آن از متریال مستحکم و با دوام ساخته شده است. مجموعۀ آراز سقف به عنوان یکی از مجریان با سابقه در حوزۀ ساخت آلاچیق فلزی تلاش دارد در اینجا شما را بیشتر با این سازه آشنا سازند. تا کنون در محوطه های باز همچون پارک های شهری و جنگلی، محوطۀ داخلی مدارس و دانشگاه ها، محوطه های برج ها و شهرک های مسکونی انواع آلاچیق فلزی را ملاحظه نموده اید. همانطور که می دانید ساخت آلاچیق با متریال متفاوتی صورت می گیرد که می توان به چوب، شیشه و فلز اشاره نمود. متناسب با موقعیت های مختلف و نیاز مشتریان به سهولت می توانند به بهترین شکل ممکن اجرای آلاچیق را انجام دهند. همانطور که می دانید هدف از ساخت آلاچیق فلزی، دوام بالای این بنا در برابر شرایط محیطی می باشد. در بخش بعدی به مراحل اجرای آلاچیق فلزی می پردازیم و اینکه افراد هنگام سفارش دهی ساخت آلاچیق می بایست به چه نکات مهمی توجه داشته باشند. قیمت آلاچیق فلزی برای مؤسسات دولتی و خصوصی و افراد حقیقی که قصد ساخت آلاچیق در محوطۀ سبز و حیاط پیرامون ساختمان دارند، حائز اهمیت می باشد.

نحوۀ ساخت آلاچیق فلزی

مجری آلاچیق فلزی متناسب با فضا، نوع متریال و طرح سازه تلاش می کند به صورت گام به گام هر یک از مراحل ساخت را انجام دهند. در ابتدا نیاز است که محل ساخت آلاچیق فلزی را تعیین نموده و بر اساس نقشۀ طراحی شده جای قرارگیری ستون ها تعیین می گردد که فاصله میان ستون ها به صور دقیق مشخص می گردد. عمدتاً فاصله چله های ستون به صورت دقیق تعیین می گردد چون عدم رعایت این نکته می تواند موجب احداث بنا با ستوان های کج می شود. بایستی در نظر داشته باشید که هنگام ساخت آلاچیق فلزی ارزان نیز تمام این نکات مهم در نظر گرفته شود.

مجری آلاچیق فلزی در مرحله دوم اقدام به نصب ستون ها می نماید. عمدتاً از پروفیل فولادی به عنوان ستون استفاده می شود. در ابتدا پروفیل ها در گودال های ستون قرار داده می شود و با ابزارآلات مناسب تلاش می شود پروفیل ها به صورت عمود و قائم قرار گرفته شده باشند و سپس پایه های ستون با استفاده از متریال بتن پر می شود. یک نکتۀ مهم و اساسی که در اینجا وجود دارد، کلیۀ پروفیل های فلزی که برای ساخت آلاچیق فلزی مورد استفاده قرار گرفته می شوند با استفاده از مواد اپوکسی و رنگ های ضد زنگ آغشته می شوند تا بدین وسیله بتوانند از اکسیداسیون آنها جلوگیری نمایند. مجموعۀ آراز سقف بر اساس طرح و نقشۀ اولیه اقدام به اجرای آلاچیق می نمایند. در مرحلۀ سوم ساخت آلاچیق فلزی، مجری تلاش می کند بر اساس نقشه اقدام به نصب سقف آلاچیق نماید و پس از اتمام این مرحله نوبت به ساخت سکوی آلاچیق فلزی می باشد. بدین وسیله مجری آلاچیق فلزی تلاش می کند بر پایه طرح اولیه هر کدام از مراحل را به صورت دقیق با رعایت کلیۀ نکات فنی انجام دهد.

مجری انواع آلاچیق فلزی در تهران

آراز سقف به عنوان یکی از مجریان موفق در حوزۀ ساخت انواع آلاچیق فلزی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارد. با بهره گیری از متریال با کیفیت تلاش می کنند هر گونه طراحی آلاچیق فلزی ارزان را متناسب با نیاز مشتریان انجام دهند. تمایز قابل توجهی میان آلاچیق فلزی و چوبی وجود دارد که افراد با توجه به سلیقۀ شخصی، شرایط آب و هوایی و قیمت تلاش می کنند بهترین آلاچیق را انتخاب نمایند. از ویژگی های بارز اجرای آلاچیق فلزی می توان به دوام و کیفیت بالای آن اشاره نمود که متناسب با هر شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد. به طور کلی با بهره گیری از فلز مناسب که دارای روکش ضد زنگ باشد، می توان بهترین آلاچیق فلزی را ساخته و به مشتریان تحویل داد. قیمت آلاچیق فلزی بر پایۀ طرح و کیفیت متریالی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته می شوند، تعیین می گردد.

طراحی و ساخت آلاچیق فلزی ارزان

امروزه مجری با تجربه قادر خواهد بود متناسب با نیاز مشتریان موفق به طراحی آلاچیق فلزی ارزان شوند که البته از متریال با کیفیت در ساخت آنها به کار گیرند. برای ساخت آلاچیق می توانید از تخصص و تجربیات مجموعۀ آراز سقف بهره گیرید. این مجموعه متشکل از نیروی کار مجرب است که توانسته اند متناسب با خواستۀ مشتریان، آلاچیق فلزی را در طرح های مدرن و شیک در ابعاد متفاوت طراحی و اجرا نمایند. در نتیجه افرادی که به دنبال ایجاد فضایی مسقف در محوطۀ سبز محل سکونت، اداری، تجاری، فرهنگی و غیره هستند از طریق سازندگان آلاچیق فلزی، درخواست ساخت آلاچیق با متریال مرغوب را داشته باشید.

قیمت آلاچیق فلزی

قیمت آلاچیق فلزی بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می گردد که می گردد که می توان به جنس متریال به کار رفته، طراحی سازۀ آلاچیق و ابعاد آن اشاره نمود. با توجه به تعدد متریالی که در طراحی و ساخت چنین سازه هایی مورد استفاده قرار گرفته می شود، مجریان با تجربه متناسب با بودجه و توان مالی مشتریان به سهولت می توانند آلاچیق فلزی ارزان بسازند. هم اکنون خیلی از افراد تمایل به اجرای آلاچیق فلزی در ابعاد مختلف برای محوطۀ سبز ویلا و یا ساختمان مسکونی خود می باشند. به عبارتی با ساخت آلاچیق فلزی در محوطۀ حیاط ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری می توان فضایی مناسب برای گردهمایی میان ساکنین ساختمان مهیا نمود. در حال حاضر جهت اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی می توانید با مجموعۀ آراز سقف تماس حاصل نموده و سفارش دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :