09124464920 - 02155317489

آردواز

9 / 10
از 20 کاربر

اجرای آردواز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین پوشش ها برای سقف های شیبدار محسوب میشود که در ساخت آن از آزبست، سیمان، الیاف معدنی، پنبه نسوز، الیاف مصنوعی و همچنین آب استفاده میشود. آردواز کاربرد بسیار زیادی در زیباسازی ساختمان، ساخت سر درب، پیشانی ساختمان و بخصوص ویلا دارد. اجرای آردواز مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد. آردواز اجازه ورود آب به سازه را نمیدهد و جزو مقاوم ترین پوشش ها در برابر باران و بخصوص باران های اسیدی و برف  به شمار می آید. اجرای آردواز میتواند نمایی بسیار زیبا را در مقایسه با دیگر پوشش ها بوجود آورد. شکل خاص آردواز باعث شده تا جلوه بسیار زیبایی را برای ساختمان و بخصوص سقف بوجود آورد که یک مزیت عمده برای افرادی که به دنبال پوششی مستحکم و در عین حال زیبا هستند محسوب میشود. یکی از دغدغه های بزرک مالکین ساختمان ها و ویلاها داشتن فضایی تمیز و بدور از آلودگی است که از این رو آردواز یک پوشش کاملا مناسب برای این دسته افراد است زیرا خاصیت آردواز به گونه ای است که به مراتب بسیار کمتر آلودگی را به خود جذب کرده و همچنین به راحتی قابل تمیز شدن میباشد.

ساخت و اجرای آردواز

در ساخت پوشش سقف های شیبدار از پروفیل ها و متریال های زیادی استفاده میشود که از این بین میتوان به پرچین، طرح سفال، دکرا، آندولین در طرح و رنگ های مختلف اشاره نمود. اما ساخت و اجرای آردواز به مراتب بیشتر از دیگر پوشش ها به دلیل استحکام و زیبایی پیشنهاد میشود. آراز سقف که از گروه های فعال در زمینه ساخت و اجرای آردواز در کشور میباشد با توجه تکنولوژی های روز دنیا اقدام به ساخت آردواز نموده است و بهترین متریالها را نیز برای ساخت به کار گرفته که خروجی کار نیز پوششی با کیفیت و با کارایی فوق العاده میباشد. اگر شما هم نیاز به پوشش آردواز با کیفیت و قیمتی مناسب دارید میتوانید با کارشناسان آراز سقف تماس حاصل نمایید تا مشاوره ای را بصورت رایگان به شما ارائه داده و بعد از دریافت اطلاعات کامل سفارش خود را ثبت نمایید.

آردواز

اجرای آردواز با بهترین و مقاوم ترین متریال ها و اتصالات و همچنین با مناسب ترین تعرفه را از آراز سقف یکی از مجریان  بنام و مطرح انواع سقف در کشور بخواهید. اجرای آردواز توسط این مجموعه با توجه به در اختیار داشتن تجهیزات روز دنیا و همچنین با تجربه ترین پرسنل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

آردواز یکی از بهترین سقف های شیروانی میباشد که برای سازه های با سقف شیبدار مناسب و ایده آل است و در مناطق شمالی کشور که  میزان بارندگی بسیار زیاد است زیاد به چشم میخورد. اجرای آردواز نه تنها  بعنوان سقف بلکه بعنوان سر درب و همچنین ورودی پارکینگ ها و منازل نیز انجام میشود و مزیت های زیادی را نیز به همراه دارد. یکی از مهمترین مزیت هایی که با اجرای آردواز   برای سازه ایجاد میشود عدم نفود آب به داخل سازه است. با استفاده از آردواز به دلیل اینکه از سقف های شیبدار میباشد امکان نفوذ آب به داخل سازه تا حد زیادی کاهش می یابد. باران، برف  از دو عاملی هستند که میتوانند به داخل سقف نفوذ کنند و در مناطق پر بارش این  موضوع بیش از بیش پر رنگ میشود که در صورت استفاده از آردواز دیگر امکان نفوذ آب وجود نخواهد داشت.

اجرای آردواز  و ایجاد نمای بسیار زیبا برای ساختمان

یکی از ویژگی هایی که با اجرای آردواز  ایجاد میشود در کنار اینکه سازه در برابر نفوذ آب مقاوم میشود ظاهر بسیار زیبایی است که برای ساختمان بوجود می آورد. سقف سازه یکی از بخش هایی است که اگر بر روی نمای آن به خوبی کار شود میتواند در زیبایی آن نقش بسیار زیادی داشته باشد که از این رو با اجرای آردواز  میتوان نمای بسیار خوبی را برای آن پدید آورد. اگر در اجرای آردواز  سعی شود تا بهترین طرح در ساخت آردواز در نظر گرفته شود میتوان جلوه بسیار خوبی را برای ساختمان بوجود آورد. امروزه طرح های بسیار زیبایی از آردوازها وجود دارند که میتوانند در زیبایی سازه نقش بسیار مهمی داشته باشند و با انتخاب و اجرای آنها میتوانید زیبایی سازه را دو چندان کنید.

با اجرای آردواز  پاکیزگی را برای ساختمان بوجود آورید

یکی دیگر از مزیت هایی که با اجرای آردواز  ایجاد میشود تمیز ماندن سقف در برابر هر گونه آلودگی میباشد زیرا سطح شیبدار این سقف ها اجازه آلوده شدن را به آنها نمیدهد. در واقع هر نوع آلودگی با برخورد به سقف به دلیل شیبدار بودن از روی آن به پایین هدایت خواهد شد در صورتیکه سقف های صاف اینگونه نیستند و انواع و اقسام آلودگی را به خود جذب میکنند. همچنین با اجرای آردواز  دیگر نیازی به تمیز کردن سقف نیز وجود ندارد زیرا با بارش باران به خوبی سقف از هر گونه آلودگی به خوبی تمیز خواهد شد.

آردواز

اجرای آردواز شما را از قیرگونی و ایزوگام بی نیاز میکند

سقف ها در مناطق باران خیز همواره در معرض نفوذ آب قرار دارند و همین موضوع این ضرورت را برای مالک ایجاد میکند تا در هر بار ترمیم سقف ، قیرگونی و ایزوگام را نیز انجام دهید که این موضوع علاوه بر اینکه زمانبر میباشد هزینه های زیادی را نیز برای مالک ایجاد میکند که از این رو در صورت استفاده از آردواز دیگر نیازی به قیرگونی و همچنین ایزوگام وجود نخواهد داشت و هزینه های خود را نیز تا حد زیادی خواهید کاست.

البته این نکته را باید به یاد داشته باشید که زمانی اجرای آردواز میتواند مزیت های فوق را به همراه داشته باشد که از بهترین متریال ها و همچنین اتصالات و روش های اصولی برای اجرا کمک گرفته شده باشد در غیر اینصورت مشکلات ریز و درشت زیادی پدیدار خواهند شد که شما را دردسرهایی مواجه خواهند ساخت.

مجموعۀ آراز سقف اجرای آردواز و سقف های شیروانی را با بهترین کیفیت ارائه می کند، برای سفارش اجرای انواع سقف های شیب دار و برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید. آردواز از مصالح ساختمانی است که به منظور پوشش دهی به سقف های شیروانی و نمای ساختمان از آن استفاده می شود. در زمان های گذشته برای پوشش دهی به نما از سنگ استفاده می شد اما امروزه از نوعی مصالح مصنوعی مثل سیمان و الیاف معدنی و مصنوعی و فلز استفاده می شود.

آردواز چیست؟

آردواز به معنای به معنی سنگ طبیعی در زبان فرانسوی است که تخت سنگ است. به جهت استحکام بالای سنگ ، از انواع سنگ ها برای پوشش دهی به نمای ساختمان ها استفاده می شود. همچنین سنگ ها نمایی زیبا و جذاب به ساختمان می دهند. اما امروزه به جای سنگ از آردواز که ترکیب سیمان ، الیاف معدنی، الیاف مصنوعی ، آزبست ، مواد شیمیایی یا فلز است بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش ساختمان سازی آردواز فلزی و آردواز سیمانی بسیار پر کاربرد هستند.

مجموعۀ آراز سقف اجرای آردواز را به صورت اصولی و با کمترین هزینه انجام می دهد و قادر به اجرای انواع سقف های شیب دار و شیروانی می باشد و این مجموعه بهترین خدمات دهی را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه خواهد داد.

انواع آردواز

جنس آردواز از سیمان و فلز است  به همین دلیل دو دسته بندی از آردواز را داریم:

  • آردواز سیمانی

آردواز سیمانی شامل ورقه هایی همانند پله می باشد که با شیب خاصی در نما مورد استفادده قرار می گیرد. آردواز سیمانی از ترکیب سیمان و الیاف معدنی یا مصنوعی ساخته می شود.

  • آردواز فلزی

آردواز فلزی نوعی دیگری از آردواز ها است که از جنس گالوانیزه بوده و جدیدتر از نمونه ی آردواز سیمانی است . این نوع آردواز دارای طول عمر بالایی بوده و رنگ بندی متنوع  دارد. آردواز فلزی ترک نمی خورد و نمی شکند. همچنین اگر در زمان اجرای آردواز ، از پشم شیشه و فوم استفاده نشده باشد می تواند عایق بسیار خوبی برای گرما و سرما باشد.

اجرای آردواز

اجرای آردواز

آردواز مصالحی است که برای حفاظت از نمای ساختمان و زیبایی آن به کار می رود و استفاده از آردواز برای سایبان درب ورودی بهترین انتخاب خواهد بود و در اجرای آردواز ، ورقه های آن به صورت پله ای و با شیب های مختلف طراحی می شد و برای انواع سقف ها از قبیل شیروانی، خانه های ویلایی، آلاچیق و نای ساتمان، بالای درب و پنجره و... قرار می گیرد. آردواز قابلیت رنگ پذیری دارد و می توانید به رنگ دلخواه آن را رنگ کنید.

ویژگی های اجرای آردواز

  • آردواز دارای مقاومت و دوام زیادی می باشد و درمقابل نفوذ گرد و خاک، باران و... جلوگیری می نماید.
  • آردواز طراحی کلاسیک و طبیعی دارد.
  • آردواز دارای وزن بسیار سبک است.
  • با استفاده از پشم شیشه و فوم برای اجرای آردواز ، می توان آن را ضد نفوذ گرما و سرما نمود.
  • آردواز بسیار مقاوم در مقابل بارش برف، باران، باد، آلودگی های شیمیایی، تغییرات شدید دمایی و خوردگی می باشد.
  • آردواز به جهت نحوه ی تولیدش که تحت فشار بالا انجام می گیرد، دارای مقاومت بالایی است.
  • آردواز به صورت آماده خریداری می شود و به سرعت نصب می شود.
  • آردواز نمای زیبایی را به ساختمان می دهد.

مجموعۀ آراز سقف اجرای آردواز را با بهترین کیفیت و حداقل هزینه ارائه می نماید و با بهره گیری از نیروی کار حرفه ای و مجرب ، قادر به اجرای آردواز برای انواع ساختمان ها و آلاچیق ها می باشد. این مجموعه دارای سابقه ی بالا در زمینه ی اجرای آردواز با بهترین کیفیت است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :